Sosiaalipedagoginen hevostoimintayhdistys ry:n juhlaseminaarin ohjelma ja ilmoittautuminen

2.7.2024

Yhdistyksen 20-vuotisjuhlavuosi huipentuu 14.9.2024 Tampereella pidettävään juhlaseminaariin ja iltajuhlaan. Iltapäivän juhlaseminaariin hotelli Scandic Tampere Station (osoite Ratapihankatu 37) klo 14:30 - 16:30 ovat tervetulleita kaikki  kiinnostuneet. Juhlaseminaarin ohjelmassa on kaksi key note-puheenvuoroa: Itä-Suomen yliopiston emeritus-professori Juha Hämäläinen ja Vihreiden puheenjohtaja Sofia Virta tarkastelevat hevosavusteista toimintaa eri näkökulmista.  Lisäksi seminaarissa julkistetaan yhdistyksen juhlakirja. 

Tarkempi ohjelma tulee näille sivuille elokuussa, mutta jo nyt voit ilmoittautua mukaan (kahvitarjoilun vuoksi)

Ilmoittautumislinkki  Ilmoittautuminen päättyy 7.9.2024.